191623693169479
 
IMG_1282.JPG
IMG_1282.JPG

Mission

MİSYON 2020

    1 HEDA PET HOUSES 1992 yılından bu zamana gelen tecrübe ve birikimlerin kaliteli işçilik ve özgün tasarımların birleşimi ile doğmuştur.

Bu bağlamda   UYUM,İNOVASYON VE KALİTE  İlkelerinin ışığında 2019 yılında Cafe dekorasyon ve soğutma sistemleri sektöründen PET mobilya dekorasyon sektörüne, PETZOO 2019 ve 2021‘’Uluslararası evcil hayvan fuarına’’ katılım sağlayarak ilk adımını atmış ve değerli Türk halkının beğenisini kazanmış bir marka olmuştur.

    Misyonumuz,Evcil hayvanlarımızın yaşamlarını komforlu hale getirerek, yeni bir gelecek sunarak,psikolojik refahlarınada katkıda bulunan yenilikçi  ve ihtiyaç duyulan ürünlerle global pet sektörüne ilham vermek.                                  

Mutlu çocuklar ve Mutlu bebekler için…

Vision

HEDEF 2020

Hedeflerimizin amacı olan yenilikçi bir firma,ürünlerimize hayranlıkla bakılan,sempatik sevilen bir marka olmaktır.Bu yüzden emeğimizi, uğraşımızı ve özgün tasarımlarımızı önce insanlığa sonrada sevimli dostlarımıza,çocuklarımıza,bebeklerimize hediye ediyoruz.

İnovasyon ve en kaliteli üretim tutkusuyla dünyanın PET  ihtiyaçları doğrultusunda hiç durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz.Akıllı dijital evler,çoklu villalar ve dünyada üretimi yapılmamış büyük bir eksikliğin,ihtiyacın üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.Bu ürünlerimizide sizlerle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

1 HEDA PET HOUSES marka çalışanları yenilikleri ve yeni zorlukları sevinçle karşılıyor her zamanda aynı duygu ile çalışacak.

Birlikte sevgi ile  I  Together with love

 

                                                                                                                                                                                                                        Yavuz DEMİR

                                                                                 1 HEDA PET HOUSES                                                                                        Founder and designer                                    

                                                                                     

CYKN0253.JPG