{alanbaslik}
BAYİM OLURMUSUN ?

AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK BAYİLİK FORMUMUZU DOLDURUP GÖNDEREBİLİRSİNİZ

https://form.jotform.com/211972218579970                                       


                                                              1 HEDA DELUXE PET HOUSES

                                                                       BAYİLİK ŞARTLARI

 

MERSİS NO: 4109249896200015,TİCARET SİCİL 979576-0 NUMARALI,TİCARET ÜNVANI  VE TÜRK PATENT MARKA TESCİLİ 1 HEDA PET HOUSES Yavuz DEMİR,BAYİLİK ŞARTLARINDA ÜRETİCİ FİRMA OLARAK ANILACAKTIR.

1.      Üretici firmanın ürünlerinin satışını yapmak isteyen kişi veya kurumlar web sitesi üzerinden 1 HEDA Bayilik formunu doldurarak taleplerini bildirecektir.

2.      Bayilik talepleri değerlendirildikten sonra uygun görülen kişi ve kurumlar ile 1 yıllık Bayilik sözleşmesi düzenlenir/imzalanır.

3.      Üretici firmanın onayladığı kişi ve kurumlar,Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra minimum 10 adet olması şartı ile ürün siparişini vererek ön ödemesini yapar.

4.      Satış yapmaya başlayan bayiler tek tek ürün siparişi veremez.Stoklu çalışmaları önerilir.

5.      Bayiler,üreticinin ürünlerini internette,kişisel web sitelerinde/sosyal medyada/ online e ticaret sitelerinde satışlarını yapabilir ama görsellerinde 1 HEDA ürününü satıp müşterisine gönderimde taklit/benzeri vs.uygun olmayan ürün gönderemez.Teknik özellikleri farklı ürün gönderemez.

6.      Müşterilerinden şikayet gelen Bayi uyarılır,3 uyarı alan bayinin sözleşmesi fesih olur,mağazasında/elinde bulunan ürünlerin ücreti geri ödenerek iade alınır.

7.      Bayilik verilen bayiler alt bayi oluşturamaz.

8.      Bayilik verilen bayiler üreticinin ürünlerini/modellerini kopyalayamaz,ürettiremez.

9.      Bir AVM de 1 Petshop’a bayilik verilecektir, aynı katta ikinci bir mağazaya bayilik verilmez.Farklı katlarda farklı sektördeki mağazaya bayilik verilebilir.

10.  Üretici firma perakende satış yapmayacaktır.Üretici firmadan talep olduğunda müşteri, lokasyonuna en yakın bayiye yönlendirilir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.